Yuriy Yaroslavskiy
02.11.2023
He’s very very very good. For such a thankless and tough job he is very dedicated and professional. Clearly loves what he does and can probably write encyclopedias on the topic. For people like me with same problems he is a Godsent because he can truly ease the pain and discomfort. 5 stars
Svetlana Sovtan
30.08.2023
Щиро дякую Вячеславу за його допомогу у вирішенні моєї проблеми з нігтями!!! В мене вже майже не було надіі на позбавлення. Раджу звертитися тільки до професіоналів своєї справи та чутливих людей!
Niki Taylor
06.06.2023
I've had a very pleasant experience, Vyacheslav is a real PRO. Clean space, high quality service. I've got my nails problem solved in a few hours, also got priceless recommendations how to prevent a relapse. He is a treasure for Brooklyn and NYC area!
Tatyana Klimenko
21.08.2023
Хочу сказать Вячеславу огромное СПАСИБО за его труд, заботу и внимание. Редко можно встретить не просто профессионала, а и хорошего доброго человека. Нет больше боли! Врастали ногти 7 лет!!! Спасибо, что Вы мне помогли. С уважением.
Yuriy Yaroslavskiy
02.11.2023
He’s very very very good. For such a thankless and tough job he is very dedicated and professional. Clearly loves what he does and can probably write encyclopedias on the topic. For people like me with same problems he is a Godsent because he can truly ease the pain and discomfort. 5 stars
Svetlana Sovtan
30.08.2023
Щиро дякую Вячеславу за його допомогу у вирішенні моєї проблеми з нігтями!!! В мене вже майже не було надіі на позбавлення. Раджу звертитися тільки до професіоналів своєї справи та чутливих людей!
Niki Taylor
06.06.2023
I've had a very pleasant experience, Vyacheslav is a real PRO. Clean space, high quality service. I've got my nails problem solved in a few hours, also got priceless recommendations how to prevent a relapse. He is a treasure for Brooklyn and NYC area!
Tatyana Klimenko
21.08.2023
Хочу сказать Вячеславу огромное СПАСИБО за его труд, заботу и внимание. Редко можно встретить не просто профессионала, а и хорошего доброго человека. Нет больше боли! Врастали ногти 7 лет!!! Спасибо, что Вы мне помогли. С уважением.
смотреть больше